#AlternatibenHerria osatuko duten eragileak 167 dira

Alternatiben Herria norbanakoek eta eragileek eraldatutako herria dugu. Bertan buru-belarri ari diren eta arituko diren eragileak jada 167 dira. Euren esfortzuari esker lortu dugu eraldaketa-prozesua martxan jartzea.

Hemen eragileen zerrenda pdf formatuan.

Hau da eragileen zerrenda osoa:

  1. Abortatzeko Eskubidearen aldeko Bizkaiko plataforma

  2. ADSIS

  3. AHT gelditu elkarlana

  4. Aholku

  5. Ahotsa.info

  6. Alegria

  7. ARGIA

  8. ARRIKOOP koop.elk.txikia

  9. Arterra

  10. Artezi Koop Elk Txikia

  11. Askapena

  12. Asociacion Kidenda

  13. Astra

  14. ATTAC

  15. Aukera Barriak

  16. Aukeran Psicología

  17. Baladre

  18. Banaiz Bagara Elkartea
  19. Bancos del Tiempo

  20. Baratze Taldea

  21. Baso ahaztuak

  22. Batura ekimena

  23. Biantik kooperatiba

  24. Bizkaiko Auzo Baratzak

  25. Bilboko Auzo Elkarteen Koordinadora (Bilbi, Sanfran…)

  26. Bilboko Sare Lesbianista

  27. Bilgune Feminista

  28. Bioeraikuntzaren lagunak

  29. Bizi Iparralde

  30. Bizilore

  31. Bizilur

  32. Biziz bizi

  33. BIZKAIKO AUZO BARATZAK

  34. Brujas y Diversas

  35. Butroi Bizirik Trantsizioan

  36. CNT

  37. Coke Ez

  38. Coordinadora de ONGD de Euskadi

  39. DDT Banaketak

  40. Desazkundea

  41. Dimako herri eskola

  42. Economistas sin Fronteras

  43. Ecuador Etxea

  44. Egiako ikastola

  45. EHGAM

  46. EHIGE

  47. EHko Emakumeen Mundu Martxa

  48. EHNE Bizkaia

  49. EKA

  50. EKHI Txanpona

  51. Ekian

  52. Ekoizan

  53. Ekologistak Martxan

  54. EKT

  55. ELA

  56. Elhuyar

  57. EMAUS BILBAO SCIS

  58. Emaús Fundación Social

  59. Emun

  60. Eraldia

  61. Ereindajan Elkartea

  62. Ernai

  63. Errekaleor

  64. Errigora

  65. Eskuaire

  66. ESNETIK, KOOPERATIBA ELKARTEA

  67. Etikalia, inmobiliaria ética

  68. Etxalde

  69. Etxezar bioeraikuntza

  70. Euskaltzaleon Topagunea

  71. Euskararen Gizarte Erakundeen Kontseilua

  72. Fiare

  73. Fracking Ez

  74. Galdakaoko boluntarioak

  75. Garoñaren aurkako foroak

  76. Gaztaroa Sartu

  77. GEZKI

  78. Gipuzkoa Zero Zabor

  79. Gizatea

  80. Goiener

  81. Greenpeace

  82. Gure kabuz ala hil! Proiektua

  83. Hasi Berriro

  84. Hazien sarea

  85. Hegoa

  86. Herri Unibertsitateak ekimena

  87. Hezkuntza Plataformen Topagunea (HPT)

  88. Hik Hasi

  89. Hiritik at

  90. Hiru Damatxo

  91. IBILTARI

  92. ICEA

  93. Ikasle Abertzaleak

  94. Ikastolen Elkartea

  95. Ipar Hegoa fundazioa

  96. Iparlore

  97. Iraun Permakultura Elkartea

  98. Iraunkor

  99. Joxemi Zumalabe Fundazioa

  100. Kaleko Elkartasun eta Kultur Elkartea

  101. Keima Animazioa

  102. Kidenda

  103. KOOP 57

  104. Kutxabank publikoa

  105. La Gallina Vasca

  106. LAB

  107. Lakari Koop.Elk.Txikia

  108. Landare

  109. Larrabetzuko eskolako jantokia

  110. Liburki S.L.

  111. Larrabetzuko konposta

  112. Lekukohartu

  113. Lur Denok

  114. Lurrekin

  115. Manu Robles Arangiz Fundazioa

  116. Maskilu kontserbak

  117. Mugarik Gabe

  118. Mugarik gabeko albaitariak

  119. Mugitu Mugimendua

  120. Mujeres del Mundo

  121. Observatorio de Multinacionales

  122. Oikocredit

  123. OinHerri

  124. OlatuKoop Ekonomia Sozial eta Eraldatzailea Sustatzeko Elkartea

  125. Ondarroako eskola

  126. Ondarroako ikastola

  127. Ondarruko Ituna

  128. Orioko Curriculuma Sortzen taldea

  129. Ortuondo gaztetxea

  130. Ortutik ahora

  131. Parte Hartuz

  132. Paz con Dignidad

  133. Pedro Ugarte (Desazkundea)

  134. Peñascal, S.Coop.

  135. Primero de Mayo Consultoría

  136. REAS Euskadi

  137. REAS Nafarroa
  138. Reciclanet

  139. Sakanako Garapen Agentzia

  140. SETEM

  141. Setem Hego Haizea

  142. Sin plástico

  143. Sokaire

  144. Som Energia

  145. Sorginetxe Koop Elkarte Txikia

  146. Sortzen

  147. STEILAS

  148. Suma con Causa Auzolana

  149. Sumendi

  150. Sustrai erakuntza

  151. Talaios kooperatiba
  152. Taller de Transición Energética en EH

  153. Taller Y-Poranga

  154. Taupaka

  155. Trantsizio Energetikoa

  156. Traperos de Emaús Navarra

  157. Truke Berrerabilpen Elkartea

  158. UK natura

  159. UPV/EHU Gasteiz

  160. Urduñako Udal Sukaldearen Kolektiboa

  161. Urduñederra tokiko garapen agentzia

  162. Uribe Butroe Bizirik

  163. Urtxintxa

  164. Uztarri Kooperatiba

  165. VSF Herrien Bidezko Elikadura

  166. Ximaurpila elkartea

  167. Zurtek

Kategoriak: Sailkatu gabea.

Utzi erantzuna

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude